Duben 2014

13.4.

13. dubna 2014 v 10:32 | •Lilly• |  •Lilly•
Ahojky :)
dlouho jsme tu nebyla, ale na oddělení na pár dní vypadl internet a pak jsem neměla moc čas, víte jak to chodí. Teď jsem na víkend doma a jsem nemocná :/ mám extra rýmu, která se mi dneska v noci přesunula do krku, takže je to opravdu zvláštní :D
Každopádně to budu muset nějak dostonat v nemocnici, a ne doma s maminkou :( stihla jsem nakazit všechny v nemocnici ai doma, tak kde mám pokračovat teď? :D
je mi líto že nepíšu články jak jsem slibovala, takže od teď už žádné sliby. V nemocnici budu ještě maximálně 3 týdny a pak už to bude každý den.
A kdo z vás je z Prahy tak máte tedy ještě pár posledních šancí mě navštívit :) KoKy čekám ve středu, a kdo by měl čas nebo zájem, tak to uvítám :) nevím jestli budu o víkendu v nemocnici nebo zase doma, 50 na 50 v tuhle chvíli, ale v týdnu jsem k dispozici, stačí se ozvat a dát vedět en a přibližnou hodinu :)

3.4.2014

3. dubna 2014 v 20:08 | Lilly |  •Lilly•
Dnešní jídelníček? Katastrofa! Hnus prostě, možná to je ještě hnusnější o to víc, protože je mi dost mizerně.
Včra jsem se nevyspala a dokonce jsem zvracela. Chvilku mi bylo dobře, ale pak to zase přišlo. Je to opravdu těžké, kvůli bolestem mám chuť s tím seknout, vzdát to.
A to jsem tu měla tak příjemnou návštěvu včera!
Byla tu KoKy, jedna z holek které se mnou blogují už hodně dlouho, a poznat někoho takhle, je zajímavé. Rozhodně mi Koky přijde jako hodně fajn holka se kterou si, i nejenom kvůli blogu, máme co říct, a doufám že třeba ještě během těch 4 týdnů co tu budu mě ještě přijde navštívit. A kdo jste z Prahy a chcete se taky přijít seznámit nebo popovídat tak celkově, nebo se dovědět něco o léčebnách a nebo se podívat na nějaké ty kostřičky, že ano Koky :D, tak budu moc ráda.

Teď mám zase ty hrozné bolesti, tak to pro dnešek končím. Kdyby někdo uvažoval nad návštěvou, víte kam se můžete ozvat :) Zítra jedu zase domů na víkend, tak čekejte nějaké články, jak je mi špatně, je to na nic, jsem ráda že jsem dneska vůbec ten počítač zapnula...mějte se :)

2.4.

2. dubna 2014 v 15:20 | Lilly |  •Lilly•
všem moc děkuju za názory u předchozího článku. Díky nim jsem pochopila, že aspoň nejsem v těhle myšlenkách sama, to je pro mě hodně důležité! :))
Jinak odezva na komentář č 8. : jo já pochopila jak to myslíš :D bohužel jsem si řekla že by to asi opravdu bylo nejlepší abych slyšela aspoň : no, měla bys přibrat...ürčitě víte jak to myslím.
No, a jinak dál pokračuju v 'léčení', jídlo je děs, ale zhubla jsem. Kupodivu. Nebo se nění čemu divit? Já nevím, jím normálně podle nich, dokonce si někdy s holkama dáme tajně něco navíc...
Je ale pravda, že jak je mi špatně, tak jsem už to párkrát nevydržela a šla i tady zvracet. Bylo mi to nejdřív líto, že jsem něco porušila...ale pak se něco ve mě zase obrátilo a řeklo, že to tak bude asi lepší. Asi ještě není vhodná chvíle na to se uzdravit, nebo .. já nevím. Lidi mi začínají říkat, že vypadám 'zdravěji'...tak, co to znamená? Že jsem přibrala? Nebo že mám jenom lepší barvu? Nebo lepší náladu? Každopádně každou takovou věc si převádím jakože jsem vlastně tlustá.
A ještě ten mamky přítel? No konec!
Já holky vůbec nevím, jestli se chci teď ještě uzdravit, dostala jsem měsíčky, což znamená, že jsem v pořádku a je to pouze v hlavě. Váhu mám pořád stejnou, teď ještě o něco nižší, ale jak je vidět na poznámkách lidí, asi to nic neznamená....možná je váha v mém případě fakt jenom číslo, které nic neznamená a nemám ho napsané na čele...

A mám taky jedno oznámení, abych trochu rozšířila blog, budu sem párkrát do týdne psát zamyšlení nad různými věcmi, co mě napadnou, teď ještě po dobu 3-4 týdnů to bude nejvíc o anorexii a vůbec, protože se nácházím tady, ale pak i třeba další věci. Napadá mě tady totiž úvah, které by možná bylo dobré sepsat, ale pár hodin po terapiích je zapomenu, a to je škoda. Tak asi zítra se tu objeví článek, máme totiž skupinu :)

O víkendu jedu domů, a hodně se bojím. Každá poznámka mě vykolejí. A čím víc se těch poznámek bojím, tím mám chuť jít se vyzvracet, abych nepřibrala... :( jsem ale blbá co...